Ocak
14

Spider-Man: No Way Home (Eve Dönüş Yok)

2021 yapımı Örümcek Adam filminden bahsetme vakti geldi.  Bilenler bilmeyenler için bu film sekizinci Örümcek Adam filmi. Okuduğum kadarı ile bir sonraki filmin çekimleri de onaylanmış. Filmde sahnelerin, kostümlerin ve çekimin güzel olması dışında Doktor Strange’i bol bol görüyor olmamız da filmin etkisini arttırmış bence. Ayrıca, başrol oyuncuları Tom Holland ve Zendaya’nin gerçek hayatta da birlikte olması filmin magazinsel kısmı.

Evden Uzakta filmindeki olayların ardından Peter Parker’ın hayatı ve itibarı, kimliğinin Mysterio tarafından ifşa edilmesiyle alt üst olur. Yaşananları düzeltmek için gereken her şeyi denemek adına Doktor Strange’den yardım isteyen Peter için işler kısa sürede çok daha tehlikeli bir hale gelir. Peter, Örümcek Adam olmanın kendisi için ne anlama geldiğini bulmak zorundadır.

Yönetmen: Jon Watts

Oyuncular: Tom Holland,  Benedict Cumberbatch, Zendaya, Tobey Maguire, Andrew Garfield,Marisa Tomei, Willem Dafoe, Jacob Batalon, Thomas Haden Church, Alfred Molina, Jamie Foxx ve Rhys Ifans

IMDb Puanı: 8.8 Fragman burada.

+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1