Ocak
13

RH(-) kan gruplu insanlar uzaylı mı?

Teoriye göre ilk negatif kan gruplu insanlara 35 bin yıl önce rastlanmış, yani aslında yeni sayılır. Negatif kana sahip kişilerde daha yüksek IQ seviyesi, daha düşük vücut sıcaklığı, soğuğa karşı dayanıklılık, ısıya karşı duyarlılık, kırmızı ve kızılımsı saç rengi, ağırlıklı olarak açık renk göz renkleri; mavi, yeşil ya da ela göz gibi özellikler olması dikkat çekmiş ve negatif kan sahiplerinin dünya dışı canlılar olabileceği iddia edilmiş.

Negatif kanın normal insan yapısına ters olduğuna dair en büyük kanıtlardan biri olarak da; negatif kana sahip bir annenin pozitif kana sahip bebeğe hamile kalmasıyla annenin vücudu onu tehdit olarak algılayıp öldürmeye yönelik saldırıya geçmesi öne sürülüyor.

Kızıl saçlı insanların çoğunun da negatif kana sahip olduğu ve bu nedenle onların da uzaylı olduğu iddia ediliyor. Buna göre Lyran adlı uzaylı bir tür, eski çağlarda Dünya’ya gelip Vikingler’i oluşturuyor ve kızıl saçlılar da Vikingler’den Dünya’ya yayılıyor.

RH (-) olan insanlarının bazılarının psişik güçleri varmış. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyleyenlerin çoğu Rh negatif kanlılarmış. IQ leri yüksek, genelde analitik beyinli ve virüslere karşı dirençleri çok daha yüksekmiş. Genelde çoğunun Hepatit B gibi virüslere doğal bağışıklığı olduğu söyleniyor. Dünyada en çok negatif kanlı insanların oranın çok olduğu bölgeler İngiltere, Fransa ve Bask bölgeleri.

Haydi buyurun bakalım….

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0