Şubat
14

14 Şubat hediye önerileri

Hemen hediye önerilerimi yazıyorum;

  • Konser ya da tiyatro bileti
  • Uçak bileti
  • Birlikte fotoğraflarınızın olduğu bir albüm
  • Seksi bir iç çamaşırı
  • Spa (masaj) bileti/kuponu
  • Şarap eşliğinde güzel bir yemek
  • Düğün ya da özel bir gün şarkınızın Spotify görüntüsünün bastırılmış, tablo yapılmış hali
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Ocak
14

Ev Yapımı Kurabiyeler

Sizlere şimdi bir arkadaşımdan öğrendiğim çok tatlı ve anlamlı bir hediye önerisi sunuyorum. Ne kadar iyi pişirdiğiniz önemli değil, farklı şekillerde küçük küçük kurabiyeler hazırlayıp gıda saklamaya uygun bir kutu içerisine koyarak, yakınlarınızda birilerine hediye edebilirsiniz. Kutuyu bir güzel süsler, üstüne bir de tatlış bir not yazarsanız tamamdır. Yaratıcı ve özgün olması nedeni ile bu hediye fikri bizim içimize çok sindi. Mutlu kalın…

+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Ocak
03

Tasarım sıcacık yün eldivenler

Rengarenk, içinizi ısıtıp aynı zamanda da sizi neşelendirecek el örgüsü eldiven hediye edin şu soğuk günlerde eşe dosta. Bir güzellik yapıp pazar yeri sitesi de bırakıyorum buraya. 

Tabi eğer kendiniz örebilirseniz o zaman eşsiz bir hediye olacaktır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Aralık
30

Kar küresi

Bu hafta hediye haftası olabilir, birkaç alternatif daha sunuyorum. Yılbaşı malum Aralık ayı ve akla ilk gelen kar. Bu nedenle çok güzel detaylar ile yapılmış kar küreleri var, güzel bir hediye olabilir. Şimdi bir de içerisine fotoğraflar konabiliyor, yani kişiye özel oluşturulabiliyor. Eğlenceli ya da romantik bir fotoğrafı ekletip kar küresi hediye edebilirsiniz.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Aralık
27

Darüşşafaka ve yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında hediye vermek isteyenler için birkaç öneride bulunmuştum. Daha da devam edeyim, bütçenize göre siz karar verin.

Darüşşafaka ve benzeri kurumların yılbaşı sertifikaları ve hediyeleri mevcut. Hem bağış yapmış oluyor hem de sevdiklerinize anlamlı bir hediye veriyorsunuz. Düşünün derim. Yılbaşı sertifikası için buraya bakın.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Aralık
08

Yumuşacık bir pijama

Artık hazır giyim sektörü koleksiyonda türlü türlü çeşitler sunuyor. Baskılı bir gecelik ya da şortlu erkek takımı neden olmasın. Şöyle yumuşacık bir pijamaya biz hayır demeyiz.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0